Ресторан

Ресторан "Фортеці Гетьмана" з його неповторним інтер’єром в дусі середньовічного замку, а також повна відповідність історичній епосі Гетьманської України, нададуть Вашій події незабутніх емоцій, відкриють можливості для організаційних імпровізацій Вашого відпочинку, а наші послуги стануть гарантом сервісу та гостинності на високому рівні.

Наш заміський ресторан якнайкраще підходить для святкувань будь-яких знакових подій і пропонує: зал для весілля, зал для бенкетів, зал для корпоративів, для вечірок, дружніх зустрічей, сімейних свят, романтичних вікендів – атмосфера комплексу робить всі події престижними та особливими.

Ресторан з дитячою кімнатою на Теремках ВДНХ знаходиться на ТРАСІ КИІВ-ОДЕСА (450 м від міста).

Основний принцип – це органічна кухня, здорова їжа, комфорт для Гостей та високий сервіс.

Готуємо тільки з використанням органічних продуктів з фермерських господарств, вирощених на екологічно-чистих територіях:
* наш ресторан-тандир має унікальні печі-тандири, приготування в них дозволяє максимально зберегти корисні властивості страв, вітаміни та мікроелементи.
* маємо власні цехи з переробки м’яса, молочних продуктів, рибне господарство, самі заготовляємо дари Карпатських лісів – гриби, ягоди, фрукти, трав’яні суміші для чаїв та ін.

Наш елітний ресторан "Фортеця Гетьмана" пропонує Гостям гарний відпочинок, пізнання історії та культури України, а для насолоди гурманів у нас є: українська кухня, кавказька кухня, європейська кухня, вегетаріанська кухня, органічна кухня. Шеф-кухар і його команда готують за стародавніми рецептами в цікавій сучасній подачі.

Наявність великої кількості посадкових місць дає можливість проведення великих свят з справжнім розмахом та комфортом. Зали ресторану можуть трансформуватись під різні види бенкетів з використанням ретро чи сучасних меблів. Всі зали обладнані сучасною системою кондиціонування та мультимедійним обладнанням.

Заміський готельно-ресторанний комплекс "Фортеця Гетьмана", як справжній замок України, пропонує для відпочинку своїх Гостей цікаві театралізовані дійства для дорослих і розважально-пізнавальні програми для дітей - це завжди робить візити в нашу Фортецю пам’ятними і особливими! І якщо ви підшукуєте ресторан з дитячою кімнатою – у нас це також є!

Для святкувань великих знакових подій,
для теплого компанійського спілкування,
для душевних зустрічей та сімейних посиденьок –
двері наші завжди відкриті і столи накриті!

Кухня

Концепція

  • Українська, кавказька, європейська кухня
  • В меню ресторану є страви вегетаріанської кухні
  • Більшість страв готується з екологічно-чистих продуктів від фермерів (регіони Карпат, Вінницька, Херсонська, Київська обл.)

Всі страви готуються на артезіанській воді (власна свердловина 154 м).

Наш заміський ресторан це:

Ресторан тандир

Де готуються страви в пічах-тандирах.

Ресторан української кухні

Де подаються страви, приготовані за старовинними рецептами різних регіонів України.

Ресторан кавказької кухні

Де можна насолодитися пряними стравами: шашликом і пловом, приготованими в пічах-тандирах.

Ресторан для весілля

Де за банкетним меню Ви зможете вибрати частування для своїх гостей і в будь-якому з 5-ти залів відсвяткувати весілля, день народження, банкет...

Дитячий ресторан

У нас є дитяче меню, дитячий зал, де Ваші діти відмінно відсвяткують свій День народження.

Вегетаріанське кафе

В нашому комплексі обладнано вегетаріанське кафе «До-До» з меню для вегетаріанців і сироїдів. У кафе Ви зможете знайти для себе смачні, корисні страви і добре відпочити в затишній обстановці.

Контакти ресторану:
+38 (044) 337-37-69, +38 (068) 577-97-97, grk.getman@gmail.com

Контакти

Києво-Святошинський р-н,
с. Гатне, вул. Інститутська, 103