Дитячий центр

Заміський ресторан з дитячою кімнатою «Фортеця Гетьмана» запрошує малят, дошкільнят і трохи старших кіндерят в наш Дитячий навчально-розважальний центр.
У нас є і розваги, і цікаві бесіди, і навчально-розвиваючі програми.
У нас стрибають, співають, навчаються і через гру розвиваються!
У вихідні дні ми проводимо Дитячі розважальні програми, театральні вистави, пізнавальні бесіди, майстер-класи для дітей та ін. Ресторан для дітей пропонує спеціальне дитяче меню, в якому всі страви смачні, корисні, бо в основі – органічна кухня, а це є запорукою здоров’я ваших діток!

Приміщення Дитячого Центру поділено на три зони:

Зона тренінгів

about-img

Зона тренінгів включає в себе різноманітні майстер-класи, тематичні заняття.


Зона лабіринту

about-img

Зона лабіринту розвиває кмітливість, гнучкість та швидкість реакцій в дітлахів.


Зона розваг

about-img

Зона розваг включає в себе сухі басейни, гірки та будиночки.

child

Безумовно, порцію окремого задоволення малеча отримає від ігр в нашому 2-поверховому лабіринті з сітками, кольоровими кульками, драбинками - тут можна безпечно стрибати, повзати, грати в "Джунглі" - стати маленьким Мауглі :)

Ви можете залишити малечу під опіку нашій няні і не хвилюватись, бо ми маємо гарну "фішку" - "Батькіський відео-контроль". Батьки можуть комфортно проводити час в одному з залів нашого ресторану чи приймати сеанс оздоровлення в Бані на дровах, при цьому спостерігати на своїх смартфонах як і чим займаються їхні кіндери.

І якщо Вам потрібне цікаве місце для проведення Дитячого Дня народження - вам однозначно до нас, в "Фортецю Гетьмана". Діти опиняться в атмосфері справжнього замку - ми проведемо їх таємними коридорами нашої Фортеці, покажемо місця, де живуть рицарі-охоронці снів, і може дітям вдасться почути як по коридорах Фортеці ходить Дух старого Гетьмана... - повірте, такі враження є пам`ятними на все життя! І це ще не все - для веселих квестів у нас є чудовий дворик з вуличною ігровою площадкою та гойдалками, а для малих ласунів - спеціальне Дитяче меню з простими, але смачними блюдами.

І якщо ви є батьками дуже зайнятими, то ми допоможемо Вам організувати дитяче свято - самі підберемо цікаву програму, оформимо зал і складемо меню.

Заміський відпочинок всією родиною принесе Вам радість та задоволення!

child

Коли ДІТИ РАДІСНІ - то вони ЗДОРОВІ
Коли ДІТИ ЗДОРОВІ - то БАТЬКИ ЩАСЛИВІ!

Дзвоніть, приїжджайте, свято замовляйте!
(044) 337-37-69, (068) 577-97-97

Стежте за анонсом наших заходів у роздiлi Новини

Контакти

Києво-Святошинський р-н,
с. Гатне, вул. Інститутська, 103